Restauracja Babinicz


RESTAURACJA BABINICZ

Szczerość, prostota i wyjątkowe doświadczenia kulinarne! Oto nasza wizja miłości do jedzenia.


Restauracja Babinicz to wyjątkowe miejsce, które od 2014 roku wpisuje się na kulinarnej mapie Dolnego Śląska jako niemalże obowiązkowy punkt do odwiedzenia dla wszystkich miłośników wyjątkowych smaków.

Inspirując się sprawdzonymi recepturami i wyselekcjonowanymi składnikami, nasi szefowie kuchni: Rafał Grzegorzek i Radosław Dziubczyński tworzą dania, które stają się kulinarnymi dziełami sztuki. Projektując menu naszej restauracji, skupiliśmy się na dwóch elementach: tradycyjnym, gdzie klasyczne polskie dania ubieramy w nowoczesność, oraz sea food dzięki któremu możemy zabrać Państwa w kulinarną podróż z nutą egzotyki.

Stawiamy na szczerość! Pracujemy na produktach najwyższej jakości, które w głównej mierze pochodzą od lokalnych dostawców, oraz na tych wytworzonych samodzielnie. Dzięki temu, mamy gwarancję najwyższej jakości, współpracując z ludźmi, którzy swoje wyroby wytwarzają według rodzinnych receptur z dbałością o każdy szczegół.

Niewątpliwym atutem Restauracji Babinicz jest jej lokalizacja, na 20 hektarowym przepięknym terenie wprost idealnym na długie spacery po pysznym posiłku. Urokliwa okolica jednej z najstarszych dzielnic uzdrowiskowych w Polsce - Szczawnie Zdroju, stanowi idealne dopełnienie.

Restauracja Babinicz stanowi idealne dopełnienie do wyjątkowego pobytu w Kompleksie Dworzysko, w którym czekają na Państwa komfortowe i stylowe pokoje, mnóstwo atrakcji oraz dbająca o doświaczenia najwyższej jakości gościnności - obsługa.

Nie zwlekajcie i odwiedźcie Restaurację Babinicz już dziś! Zasmakujcie naszych wyjątkowych dań, pozwólcie się zaskoczyć niebanalnymi smakami oraz doświadczeniem wyjątkowej atmosfery. Zapewniamy, że Wasze podniebienia i zmysły będą zachwycone!

Zachęcamy do  polubienia naszych profili, będzie nam bardzo miło jeśli będziecie z nami!


IG-https://www.instagram.com/restauracja_babinicz/

FB- https://www.facebook.com/RestauracjaBabinicz

Do zobaczenia w Restauracji Babinicz!FacebookInstagram