Poznajmy się od kuchni!

Radek Dziubczyński

Szef Kuchni

Pasja, zaangażowanie i niezwykły talent!

Jeżeli chcecie zjeść steka doskonałego z sezonowanej na sucho wołowiny - trafiliście w najlepsze ręce!. Radosław Dziubczyński  swoją kulinarną przygodę w kuchni rozpoczął odkąd skończył 16 lat, czyli już od 20 lat z pasją rozwija swoje umiejętności. W 2012 roku rozpoczął swoją  drogę w Londynie, gdzie pracował w kilku ekskluzywnych restauracjach, pod okiem najlepszych w branży. Doskonale radzi sobie z łączeniem smaków kuchni polskiej z francuską. Jego pasja do gastronomii jest niezwykle silna, co widać w jego twórczości, kreatywności i podejściu do gotowania. Wciąż rozwija swoje umiejętności i szuka nowych inspiracji,  to wyjątkowy kucharz, który zachwyca gości swoimi daniami w Restauracji Babinicz.  Radek z wielkim zaangażowaniem prowadzi warsztaty kulinarne dla Gości oraz zorganizowanych grup, a jego wiedza kulinarna łączy się z solidną dozą pozytywnego humoru, co zapewnia wyjątkowe doświadczenia dla uczestników  warsztatów.

 Poznajcie nasz Kulinarny Team!

 

Oktawia Dziubczyńska

Manager Restauracji 

o.dziubczynska@dworzysko.eu


Manager restauracji i specjalistka w swojej dziedzinie. Od blisko 14 lat jej kariera zawodowa związana jest z branżą gastronomiczną i hotelarską. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją dba o to, aby każde przyjęcie, rezerwacja czy też catering przebiegały sprawnie, bezproblemowo i co najważniejsze - według wymarzonego planu Gości. Mistrzyni organizacji, niebywale cierpliwa, szczegółowa i serdeczna. Stawia na ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Na bieżąco śledzi najnowsze trendy branży ślubnej i eventowej aby służyć radą i pomocą na każdym etapie przygotowań.

Prywatnie, Oktawia uwielbia spędzać aktywny czas ze swoimi dziećmi. 

Szymon Kawlewski

Szef Cukierni

Szymon - pasjonat cukiernictwa i piekarstwa, który zachwyca swoimi wypiekami od ponad ćwierć wieku. Jego historia w branży cukierniczej zaczęła się już wiele lat temu, kiedy to dołączył do Cechu Piekarzy i Cukiernictwa w Gdańsku. Jego zaangażowanie, talent i nieustanne dążenie do doskonalenia sprawiły, że został członkiem zarządu cechu, a także Przewodniczącym Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie cukiernika.

Dzięki swoim znakomitym umiejętnościom i bogatemu doświadczeniu, Szymon jest teraz Szefem  naszej Cukierni, gdzie jego kreatywność, precyzja i dbałość o detale sprawiają, że jest w stanie wypiec doskonałe chleby, torty , ciasta oraz wyborne desery. Jego pasja do cukiernictwa sprawia, że każde jego dzieło jest prawdziwym arcydziełem, zachwycającym nie tylko podniebienia, ale również wzrok gości.


Bartek Adamczewski

Zastępca Szefa Kuchni